LG 43” 43SE3D
*cena orientacyjna netto przed rabatem do wyceny projektu
Kod producenta 43SE3D-B.AEU
Kod EAN 8806087762037
Monitor do profesjonalnych zastosowań Digital signage
- Informacje dodatkowe
- Zastosowanie
Informacje dodatkowe
| Producent | LG |
|---|---|
| Model | 43SE3D |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Przekątna Ekranu | 43" |
| Jasność | 350cd/m² |
| Czas pracy | 18h/7 |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kontrast | 1300:1 |
| Częstotliwość | 60Mhz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Głośniki | Tak |
| Kąty widzenia | poziomy: 178 °, pionowy: 178 ° |
| Kolor | Czarny |
| WiFi | Wymagany dodatkowy sprzęt Wi-Fi USB (AN-WF500) |
| Gniazda I/O | D-Sub 15 |
| Standard Vesa | 200×200 |
| Pobór mocy | 70 W |
| Wysokość | 563 mm |
| Szerokość | 969 mm |
| Grubość | 39 mm |
| Waga | 10kg |
| Czas reakcji | 9ms |
| Auto on/off | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Media player: Video, Zdjęcia, Audio |
| Akcesoria | – Kabel zasilający |
| Certyfikaty | cUL, PSB, SASO, UL, C-TICK, CE, FCC-B, RoHS, TCO |





















