LG 55” 55SE3DD
*cena orientacyjna netto przed rabatem do wyceny projektu
Kod producenta 55SE3DD-B.AEU
Kod EAN 8806087862430
Monitor do profesjonalnych zastosowań Digital signage
- Informacje dodatkowe
- Zastosowanie
Informacje dodatkowe
| Producent | LG |
|---|---|
| Model | 55SE3DD |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Przekątna Ekranu | 49" |
| Jasność | 300cd/m² |
| Czas pracy | 16h/7 |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kontrast | 1000:1 |
| Częstotliwość | 60Mhz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Głośniki | Tak |
| Kąty widzenia | poziomy: 178 °, pionowy: 178 ° |
| Kolor | Czarny |
| WiFi | Wymagany dodatkowy sprzęt Wi-Fi USB (AN-WF500) |
| Gniazda I/O | D-Sub 15 |
| Standard Vesa | 300×300 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Wysokość | 715 mm |
| Szerokość | 1138 mm |
| Grubość | 39 mm |
| Waga | 17kg |
| Czas reakcji | 12ms |
| Auto on/off | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Media player: Video, Zdjęcia, Audio |
| Akcesoria | – Kabel zasilający |
| Certyfikaty | cUL, PSB, SASO, UL, C-TICK, CE, FCC-B, RoHS, TCO |




















