Ekran wolnostojący totem LCD DS-D6055UL-B/S
Totem LCD HIKVISION DS-D6055UL-B/S
Kod producenta DS-D6055UL-B/S
Ekran stojący konstrukcja metalowa
wielkość 55 cale, Android, system zarządzania treścią
9 560,00 zł
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Pytania i odpowiedzi
- Multimedia
- Zastosowanie
Opis
Kluczowe parametry interaktywnego monitora
Rozmiarekranu55
Jasnośćekranu500
Czaspracy24
Czasreakcji6,5
Rodzielczośćmaksymalna4K
kontrastekranu5700
Opis produktu
Wolnostojący totem LCD HIKVISION DS-D6055UL-B/S to zaawansowany ekran Digital Signage stworzony do całodobowej pracy w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Doskonale sprawdza się w przestrzeniach handlowych, muzealnych, biurowych, hotelowych, turystycznych i usługowych, stanowiąc nowoczesny nośnik informacji i reklamy.
Urządzenie wyposażone jest w ekran 55 cali klasy przemysłowej A+ z matrycą IPS, gwarantującą szerokie kąty widzenia, głębię kolorów i doskonały kontrast obrazu. Technologia automatycznej regulacji barw oraz silnik poprawy jakości obrazu zapewniają zawsze wyraźny, dynamiczny i realistyczny przekaz wizualny.
Totem został zaprojektowany w eleganckiej, metalicznej obudowie o zintegrowanej konstrukcji, z frontem zabezpieczonym hartowanym szkłem o wysokiej przepuszczalności. To połączenie estetyki, trwałości i bezpieczeństwa, które gwarantuje niezawodną pracę w trybie 24/7.
Model DS-D6055UL-B/S obsługuje różnorodne formaty treści – od zdjęć, wideo i dźwięku, po pliki PDF, strony internetowe, transmisje na żywo czy przewijane napisy. Umożliwia także dzielenie ekranu na wiele stref i tworzenie zróżnicowanych układów emisji treści.
Dzięki systemowi zarządzania treścią (CMS) można w prosty sposób planować i aktualizować kampanie reklamowe oraz zdalnie kontrolować jeden lub wiele ekranów jednocześnie. Funkcje takie jak harmonogram włączania/wyłączania, regulacja jasności, głośności, podgląd ekranu w czasie rzeczywistym czy aktualizacja przez USB lub sieć pozwalają na pełną kontrolę nad urządzeniem.
System oferuje również pięciopoziomową strukturę organizacyjną i rozbudowane zabezpieczenia, w tym trzystopniową weryfikację treści, szyfrowanie danych i indywidualne hasła dostępu, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo publikacji.
Totem LCD HIKVISION DS-D6055UL-B/S to niezawodny, elegancki i wydajny nośnik komunikacji wizualnej, który w atrakcyjny sposób przyciąga uwagę odbiorców i skutecznie wspiera marketing oraz informację w nowoczesnych przestrzeniach publicznych i komercyjnych.
- System operacyjny Android
- System zarządzania treścią
Gwarancja producenta 24 miesiące
Informacje dodatkowe
| Model | DS-D6055UL-B/S |
|---|---|
| Typ matrycy | D-LED |
| Przekątna Ekranu | 55" |
| Jasność | 500cd/m² |
| Czas pracy | 24h/7 |
| Technologia HD | 4K |
| Rozdzielczość | 3840×2160 |
| Proporcje obrazu | 9:16 |
| Ilość kolorów | 8 bit |
| Kontrast | 5700:1 |
| Częstotliwość | 60Mhz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Dotyk | brak (ekran dotykowy w kolejnym modelu pod koniec roku 2024) |
| Głośniki | Tak |
| Kąty widzenia | poziomy: 178 °, pionowy: 178 ° |
| Kolor | Czarny |
| WiFi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2×2 MIMO 2,4Ghz, 5Ghz |
| Bluetooth | Wbudowany moduł Bluetooth BLE (Bluetooth Low Energy) standard 5.0 |
| Gniazda I/O | Wejście AV: HDMI IN × 2,VGA IN × 1 |
| Pobór mocy | Zasilacz 100 do 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wysokość | 1962.7 mm |
| Szerokość | 738 mm |
| Grubość | 450 mm |
| Waga | 81kg |
| Czas reakcji | 6,5ms |
| Auto on/off | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Media player: Video, Zdjęcia, Audio, System zarządzania treścią |
| Certyfikaty | cUL, PSB, SASO, UL, C-TICK, CE, FCC-B, RoHS, TCO |
| Temperatura pracy | 0-40° c, wilgotność od 5% do 90% RH |
| Żywotność | 50 000 godzin |
| Wielkość opakowania | 2100 mm × 916 mm × 303 mm |
| Hardware | Procesor: Cortex-A17,4-core,main frequency 1.6 GHz |






















