NEC 40” V404
*cena orientacyjna netto przed rabatem do wyceny projektu
Kod producenta 60004033
Kod EAN 5028695112421
Monitor do profesjonalnych zastosowań Digital signage
- Informacje dodatkowe
- Video
- Zastosowanie
Informacje dodatkowe
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | V404 |
| Typ matrycy | S-PVA |
| Przekątna Ekranu | 40" |
| Jasność | 500cd/m² |
| Czas pracy | 24h/7 |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kontrast | 4000:1 |
| Częstotliwość | 60Mhz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Smart TV | Technologia Open Modular Intelligence (OMI) |
| Głośniki | Tak |
| Kąty widzenia | poziomy: 178 °, pionowy: 178 ° |
| Kolor | Czarny |
| WiFi | Nie |
| Gniazda I/O | Wejścia wideo:, D-Sub15;, 2 x DisplayPort; 1 x DVI-D;, 2 x HDMI; |
| Standard Vesa | 300×300 |
| Pobór mocy | 75 W |
| Wysokość | 530 mm |
| Szerokość | 918 mm |
| Grubość | 54 mm |
| Waga | 14,5kg |
| Czas reakcji | 8ms |
| Auto on/off | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Media player: Video, Zdjęcia, Audio |
| Akcesoria | – Kabel zasilający |
| Certyfikaty | cUL, PSB, SASO, UL, C-TICK, CE, FCC-B, RoHS, TCO |























