NEC 50” E506
*cena orientacyjna netto przed rabatem do wyceny projektu
Kod producenta 60004022
Kod EAN 5028695113770
Monitor do profesjonalnych zastosowań Digital signage
- Informacje dodatkowe
- Zastosowanie
Informacje dodatkowe
| Producent | NEC |
|---|---|
| Model | E506 |
| Typ matrycy | S-PVA |
| Przekątna Ekranu | 50" |
| Jasność | 350cd/m² |
| Czas pracy | 12h/7 |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kontrast | 3000:1 |
| Częstotliwość | 60Mhz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Smart TV | Wbudowany odtwarzacz z USB Media Player |
| Głośniki | Tak |
| Kąty widzenia | poziomy: 176 °, pionowy: 176 ° |
| Kolor | Czarny |
| WiFi | Nie |
| Gniazda I/O | Wejścia wideo analog.:, 1xD-sub 15 pin;, Component;, Composite; |
| Standard Vesa | 400×200 |
| Pobór mocy | 79 W |
| Wysokość | 646 mm |
| Szerokość | 1123 mm |
| Grubość | 77 mm |
| Waga | 13kg |
| Czas reakcji | 8ms |
| Auto on/off | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Media player: Video, Zdjęcia, Audio |
| Akcesoria | – Kabel zasilający |
| Certyfikaty | cUL, PSB, SASO, UL, C-TICK, CE, FCC-B, RoHS, TCO |



















