



Wyświetlacz reklamowy LED p1.2 Led poster DS-D4212MI-070H(B) Hikvision
Ekran LED
Kod producenta DS-D4212MI-070H(B) P1.2
Komfortowa odległość oglądania od 1,5m
Nowoczesny cyfrowy mobilny plakat LED
Wolnostojąca konstrukcja lub montaż na ścianie lub zawieszenie sufitowe na linkach
27 000,00 zł

Wyświetlacz reklamowy LED p1.2 Led poster DS-D4212MI-070H(B) Hikvision
27 000,00 zł
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Pytania i odpowiedzi
- Multimedia
- Zastosowanie
Opis
Kluczowe parametry interaktywnego monitora
Pixel Pitchrozstaw ledP1.2
Jasnośćekranu600
Czaspracy24
Czasreakcji8
Rodzielczośćmaksymalna1350
kontrastekranu3000
Opis produktu
Hikvision LED Poster Display to innowacyjne wyświetlacze LED o magnetycznej ramie, zaprojektowany z myślą o łatwym łączeniu wielu modułów w jeden większy ekran. Dzięki temu można tworzyć rozbudowane wyświetlacze w dużych rozdzielczościach (maksymalna ilość połączonych modułów to 10 sztuk). Poster Led Hikvision charakteryzuje się wyjątkową jakością obrazu, którą zapewniają wysokiej jasności i kontrast pod każdym kątem widzenia.
Treściami na ekranie / ekranach led można zarządzać zdalnie poprzez lokalną pamięć masową, pamięć flash USB, aplikację mobilną, klienta PC oraz chmurę Hik-Cloud. Urządzenie obsługuje różne metody montażu, w tym montaż na wsporniku uchylnym, montaż na podstawie mobilnej, montaż na ścianie oraz kreatywny montaż na wsporniku.
- mobilna platforma z kółkami
- wspornik, lekki pochył w stylu plakatu
- montaż na ścianie
- montaż na linkach do sufitu
Hikvision LED Poster Display idealnie nadaje się do zastosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak centra handlowe, lotniska, targi, konferencje, spotkania, recepcja, poczekalnia, sala konferencyjna, restauracja, pub jako menu board czy miejsca publiczne. Dzięki swojej trwałości i wysokiej jakości obrazu jest doskonałym wyborem do wyświetlania dynamicznych treści reklamowych oraz informacyjnych 24h / 7.
Informacje dodatkowe
| Model | DS-D4212MI-070H(B) |
|---|---|
| Typ matrycy | SMD Triad LED |
| Rozstaw pixeli | p 1.2 (1,250 mm) Gęstość pikseli: 640000 dots/m² |
| Przekątna Ekranu | 70" |
| Jasność | 600 cd/m2 |
| Czas pracy | 24h/7 |
| Rozdzielczość | 480×1350 |
| Ilość kolorów | 281 trillion ; Jednolitość kolorów: ± 0.003 Cx, Cy ; Jednolitość podświetlenia ≥ 97% |
| Kontrast | 3000:1 |
| Częstotliwość | 60Mhz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąty widzenia | poziomy: 160 °, pionowy: 160 ° |
| Kolor | Czarny, Szary |
| WiFi | Standard Wi-Fi: IIEEE 802.11 a / b / g / n / ac |
| Gniazda I/O | HDMI |
| Pobór mocy | Zasilacz 100 do 240 V AC, 50/60 Hz |
| Wysokość | 1695.5 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Grubość | 68,1 mm |
| Waga | 32,5 kg |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Certyfikaty | CB, CE |
| Temperatura pracy | -10-40° c, wilgotność od 10% do 60% RH |
| Żywotność | 100 000 godzin |
| Wielkość opakowania | 1831 × 1082 × 246 mm |
| Hardware | Cabinet × 5, single cabinet (2 × 4) |
| Konstrukcja | Stop aluminium |
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi
S-i-R-o2024-07-26T09:29:41+02:00Pytania odnośnie naszych usług można zadawać poprzez formularz kontaktowyZobacz również
-
Ledposter
Wyświetlacz reklamowy LED p1.5 Led poster DS-D4215MI-070H(B) Hikvision
Dodaj do formularza wyceny -
Ledposter
Wyświetlacz reklamowy LED p1.8 Led poster DS-D4218MI-070(B) Hikvision
Dodaj do formularza wyceny
Wybierz najwygodniejszą formę kontaktu







